Українські та європейські медики змагаються на Рівненщині

Март 23 10:42 2012

В області стартував IV Національний відкритий чемпіонат бригад швидкої медичної допомоги «Рівненські медичні ралі — 2012».

Ці змагання міжнародні, адже крім бригад «швидких» із різних регіонів України є також учасники з Польщі, Данії і Литви. Загалом звання кращих виборюватимуть впродовж двох днів 33 команди.
На базах санаторіїв «Пролісок» та «Червона калина» Рівненського району організатори моделюють для практиків різні надзвичайні ситуації вдень і вночі. Відтак, бригади «швидких» зможуть показати свій професіоналізм, послідовність і чіткість дій, а також злагоджену роботу команд.

Це новий досвід для медиків, які мають можливість перейняти позитивну практику колег з інших областей і країн, а в кінцевому результаті виграють люди, життя яких рятуватимуть професіонали.

Підвищуватимуть фах упродовж міжнародних медичних ралі і 2 команди з Рівненщини – бригади «швидких» із Рівного та Гощанського району. Оцінюватимуть їх як за вітчизняними, так і за європейськими стандартами, адже напередодні футбольного чемпіонату Україна готується обслуговувати закордонних вболівальників.

Загалом організатори підготували 8 практичних конкурсних завдань та одне теоретичне. Їх результати підсумують уже сьогодні о 18 годині.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.