Прокурори стали кращими у змаганнях з плавання серед правоохоронців Рівненщини

Март 23 10:12 2012

21 березня в плавальному басейні ДЮСШ №2 міста Рівного обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» організувала чемпіонат з плавання серед колективів правоохоронних органів Рівненщини.

Захід проходив у рамках програми «Динаміада — 2012».
У змаганнях цьогоріч взяло участь 10 команд. Переможець визначався за сумою індивідуальних результатів трьох учасників на дистанції 50 метрів вільним стилем та в естафеті 3 на 50 метрів у двох групах.

Перше загальнокомандне місце у ІІ-ій групі впевнено посіла команда прокуратури Рівненської області. Перемогу здобували старший помічник прокурора області з питань правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Валентина Люліч, помічник прокурора м.Рівне Андрій Бабич (ІІ-ге місце в особистому заліку) та помічник прокурора Рівненського району Світлана Єгорова (ІІІ-є місце в особистому заліку). До речі, спортсменки від прокуратури виявилися у групі єдиними представницями прекрасної статі.

На другій сходинці – команда відділу ДСО при УМВС України в Рівненській області. Третє місце посіла команда ДПА у Рівненській області.

Усі команди-переможці були відзначені дипломами та кубками відповідного ступеня Рівненської обласної організації «Динамо».

Наступне змагання у рамках програми «Динаміада — 2012» заплановане на 11 квітня. У цей день відбудеться турнір з гирьового спорту.

Про це повідомили з прес-служби прокуратури області.