На Рівненщині розпочалася весняна посадка лісу

Март 23 10:03 2012

Цього року Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства та його підвідомчі підприємства планують виконати роботи з посадки лісових культур на землях державного лісового фонду на площі 3200 га, в тому числі посадити 70 га нових лісів.

Для виконання запланованих об’ємів робіт, на розсадниках області в 2011 році було вирощено понад 49 млн штук стандартного садивного матеріалу сінців та саджанців та заготовлено понад 51,2 тонни насіння деревно-чагарникових порід, що повністю забезпечить потреби лісгоспів необхідною кількістю садивного та посівного матеріалів для виконання завдань весни 2012 року. За два місяці 2012 року заготовлено 2463 кг насіння шпилькових порід.

Восени 2011 року лісівники провели підготовку грунту під посадку лісових культур на площі 2148 га, що становить 124,7% до плану.

На сьогодні на Рівненщині вже розпочалися роботи з посадки лісових культур, традиційно першими до цього приступили лісгоспи, які знаходяться на півночі, що зумовлено особливістю їхніх ґрунтів.

Про це повідомили з прес-служби Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.