Міський голова пообіцяв посприяти ремонту ліфта в будинку відомого журналіста

Март 23 09:58 2012

«Звертаємося до міської влади та керівництва ТОВ «АРМ-ЕКО», яке здійснює обслуговування, ремонт та пусконалагодження ліфтів у Рівному з проханням виконати невідкладний ремонт ліфту та створити умови для пересування відомому у Рівному журналісту», – з таким зверненням до міського голови Рівного звернулися більше 40 представників ЗМІ учора перед сесією міської ради.

Вдатися до такого кроку журналісти були змушені через непрацюючий ліфт у під’їзді, де проживає Володимир Попик, редактор газети «Рівне-ракурс», прес-секретар рівненської обласної організації ВО «Батьківщина», який постраждав у ДТП в грудні 2011 року та тимчасово змушений пересуватися на інвалідному візку. Йому конче необхідно в найближчі дні дістатися до Рівненської ЦМЛ для медичного обстеження та планових оперативних втручань.

Директор ТОВ «Арм-Еко» Роман Стасюк зголосився здійснити ремонт ліфту лише за два місяці, посилаючись на те, що він опломбований. Тож міський голова пообіцяв питання вирішити та взяти питання ремонту ліфта під особистий контроль.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.