Хороші й погані сторони бюджету-2011

Март 22 11:56 2012

Минулого тижня на громадських слуханнях із участю представників громадської ради та всіх охочих рівнян аналізували бюджетні надходження і трати 2011 року.

Хоча місто вже майже квартал живе за бюджетом-2012, а торішній бюджет виконаний, схвалений, затверджений на сесії міської ради й оприлюднений у  нашій газеті, проте відповідно до букви закону вже другий рік поспіль проводяться громадські слухання по бюджету. Широкий аналіз доходної і видаткової частини бюджету, бюджету розвитку, фінансування різних галузей народного господарства, надходження в бюджет субвенцій і дотацій зробив начальник міського управління бюджету і фінансів Віктор Шульга. Він аналізував кожну цифру доходів, порівнював її з 2010 роком, пояснив причини недоотримання доходів з державного мита й плати за землю, детально розклав по полицях, скільки коштів було спрямовано на кожну галузь. Водночас Віктор Олексійович наголосив, що бюджет-2011 забезпечив усі спецвиплати, немає заборгованостей по захищених статтях, хоча доводилося брати позику в сумі 13,8 мільйона гривень.

Присутні задавали різноманітні запитання, що стосувалися видатків бюджету 2011 року й перспективи бюджету-2012. Стосовно бюджету на нинішній рік, то Віктор Шульга зауважив, що дуже малі контрольні суми передбачено з Держбюджету на делеговані повноваження міської влади, тому й не вистачає 44 мільйони гривень, щоб закрити видатки освіти й медицини. Отож цьогорічний бюджет має бути економний і ощадний, аби лишень вистачило грошей на заробітну плату та захищені статті видатків.

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.