У Рівному розкажуть як відкрити власний бізнес

Март 22 10:53 2012

Міжнародна бізнес-конференція BizCamp відбудеться у Рівному у суботу, 24 березня, в приміщенні міського центру зайнятості. На ній розкажуть про можливості ведення бізнесу в нашій області.

Середня щомісячна зарплатня  рівнянина вища, ніж у районних центрах, однак варіюється також лише від 1500 до 2000 гривень. Цих грошей на утримання родини не вистачає.

– Я свій бізнес розпочав у кризовий час – два роки тому. Мене звільнили з роботи. І я в екстремальних умовах розпочав власну справу, – розповідає рівненський підприємець Володимир Новацький. – Успіх прийшов не одразу. Однак спілкування з досвідченими бізнесменами, тренінги та неформальні зустрічі сприяли розвитку моєї справи. І сьогодні я вже сам навіть ділюся своїм досвідом з початківцями.

Технології успішного ведення бізнесу змінюються ледве не щодня.

– Незаперечна істина, що світ швидкоплинний. А особливо в розвитку бізнесу. Сьогодні це купують, а завтра вже є щось новіше, – розповів голова Рівненської обласної Асоціації підприємців Роман  Кашинчар. – Бізнесмени повинні не боятися конкуренції, але для того, щоб впевнено рухатися в своєму сегменті, варто постійно розвиватися. Найвищий розвиток у бізнесі – це залишити бізнес на цілий рік, і він усе одно працює та приносить стабільні прибутки.

Під час заходу присутнім проведуть бізнес-тренінги на такі теми: ефективне управління інвестиційними бізнес-проектами, бізнес-планування як основа для бізнесу та вивід нового товару (послуги) на ринок, його позиціонування (кейс стаді).

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.