Рівне + Луцьк = субрегіон?

Март 22 12:10 2012

Минулого тижня в Рівному відбулося засідання робочої групи з депутатів Рівненської та Луцької міських рад, які вивчали можливості співпраці між нашими містами.

Минулого року представники нашої ради відвідали своїх колег у Луцьку. Цього разу лучанам, які завітали до Рівного, розповіли про програми із залучення інвестицій та сталого розвитку в нашому місті.

– З часу нашого останнього візиту ми побачили, що Рівне динамічно розвивається. Із захопленням дивимося на ваше місто. Багато що нас цікавило, і ми б хотіли перейняти ваш досвід. Добре, що створена депутатська група, яка працює над можливістю залучення інвестицій і локального розвитку Рівного та Луцька. Адже наші міста повинні співпрацювати і підтримувати одне одного, хоча й здорова конкуренція теж повинна існувати, – зазначив під час зустрічі секретар міської ради Луцька Григорій Пустовіт.

Начальник відділу підтримки проектів ООН Рівненської міської ради Петро Вахнюк розповів про виконання в нашому місті Муніципальної програми сталого розвитку за участю громад міста, зазначивши, що інтерес до програми з боку мешканців міста зростає.

Заступник міського голови Андрій Філін поділився досвідом співпраці з містом Люблін (Польща) по програмі транскордонного співробітництва, а також розповів про створення програми інвестиційного розвитку електронного міста Рівне. А заступник міського голови Олексій Хмилецький на запитання колег про GPS-транспорт зазначив, що ці технології поступово впроваджуються в різних сферах. Зокрема, з таким обладнанням уже їздять сміттєзбиральні машини.

Жваву дискусію між рівненськими та луцькими депутатами викликало питання будівництва в нашому місті сміттєпереробного заводу. Депутати Луцької міської ради зацікавились його потужностями, впливом на екологічну ситуацію і зміною ціни на послуги вивезення сміття. А взагалі під час засідання спільної комісії домовилися про подальшу співпрацю та спільні кроки у напрямі створення Центрально-Волинського субрегіону.

Марина ФУРС

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.