Рівнерада просить звільнити Дмитра Табачника

Март 22 16:44 2012

Сьогодні на черговій сесії Рівненська міська рада ухвалила звернення до Президента України з вимогою звільнити Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.

Нагадаємо, проект цього звернення депутати запропонували ще на минулій сесії місяць тому, однак тоді вирішили відредагувати текст. Тож сьогодні за відредагований варіант і голосували, причому двічі. За даними лічильної комісії, вперше звернення підтримало 43 з 49 присутніх у залі. Однак дехто з депутатів засумнівався в правильності підрахунку голосів.

— Лічильна комісія оголосила неправильний результат голосування, — зазначив лідер фракції Пратії регіонів у Рівнераді Олексій Губанов. — Виходить, що за нього не голосувала лише наша фракція, хоч насправді ми бачили що не піднімали руки іще кілька депутатів. Тому ми пропонуємо переголосувати і висловити недовіру лічильній комісії.

Останню ініціативу депутати не підтримали. Натомість повторно проголосували за текст звернення. Цього разу за документ віддали свої голоси 30 депутатів, що було цілком достатньо для його ухвалення.

У зверненні до Президента йдеться про те. що з того часу як Міносвіти очолив Дмитро Табачник, не спостерігається прозорих громадських обговорень реформування освітньої галузі. Натомість посилюється деструктивна діяльність міністра, спрямована на знищення української складової в системі освіти. Саме тому, «висловлюючи думку освітян, батьків та громади міста», депутати вимагають розглянути діяльність міністра на найвищому рівні та розглянути можливість його звільнення з займаної посади.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.