Роботу робили, а стажу нема

Март 22 10:50 2012

Роки і місяці випали зі страхового стажу працівників ЖКП «Паркове» та ПП «Профіт Рівне Плюс» через безвідповідальність їхніх роботодавців.

В управлінні Пенсійного фонду України в м. Рівне стурбовані тим, що ЖКП «Паркове» та ПП «Профіт Рівне Плюс», які очолюють, відповідно, Олександр Кухар та Іван Фурдись, заборгували своїм працівникам велику суму страхових внесків.

Зокрема, борг ЖКП «Паркове» перед Пенсійним фондом за 113 працівників становить 478,6 тисячі гривень. Період роботи їм із квітня по грудень 2010 року не зарахований до трудового стажу. А від цього залежить розмір майбутньої пенсії людей.

В аналогічному  становищі опинилися шестеро працівників ПП «Профіт Рівне Плюс». Їм не зараховано до страхового стажу період роботи з вересня 2009 до січня 2012 року, тобто весь той час, який підприємство не робило відрахувань до соціального фонду. А сума боргу підприємства перед ПФУ становить 21,3 тисячі гривень.

Такі ганебні факти свідчать не лише про безвідповідальність цих керівників перед найманими працівниками, а й про порушення роботодавцями прав їхніх підлеглих.

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.