Понад 300 благодійних акцій і допомога 29 тисячам чоловік

Март 22 10:26 2012

Такі результати діяльності Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста за минулий рік.

Зокрема, організація  виконала 17 довгострокових гуманітарних програм, спрямованих на поліпшення життя та здоров’я найменш соціально захищених верств населення, на боротьбу з бідністю, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС та надзвичайних ситуацій, пропаганду донорства крові, проведення роботи з профілактики  захворювань, особливо інфекційних, у тому числі туберкульозу і СНІДу.

Патронажна служба опікувалася більш як 23 тисячами людей, надаючи їм медико-соціальну, психологічну та побутову допомогу.

– У рамках червонохресної Чорнобильської програми гуманітарної допомоги та реабілітації пересувною діагностичною лабораторією Червоного Хреста обстежили 15080 чоловік, – розповіла провідний спеціаліст Рівненської обласної організації товариства Віра Бондар. – Не забуваємо й про залучення молоді до червонохресної діяльності. Наприклад, в 2011 році працювало 14 клубів «Юний медик», 570 медико-санітарних гуртків, 538 загонів «Милосердя» і «Турбота». До виконання гуманітарних програм та благодійних заходів залучили більш як 3000 волонтерів. Президія правління нашої орга­нізації щиро дякує усім партнерським державним та недержавним організаціям, членам товариства, волонтерам і благодійникам за участь у діяльності та виконанні гуманітарних програм.

Марина ФУРС

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.