Письменник-мандрівник Максим Кідрук поділиться з рівнянами секретами свого успіху

Март 22 08:37 2012

Рівнянин за походженням, а киянин за місцем проживання Макс Кідрук у свої 28 років встиг винайти формулу успіху, якою він поділиться під час зустрічі зі своїми земляками.

За його плечима – закінчення із золотою медаллю 12-ї школи, водного університету, аспірантури КПІ та Королівського технологічного інституту у Стокгольмі, а також подорожі до 28 країн Європи, Південної Америки, Африки, Австралії та Океанії, які лягли в основу його романів у стилі тревел. Уже перший роман Макса Кідрука «Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії», написаного за матеріалами подорожі до Мексики, у 2009 році здобув ІІ премію на конкурсі «Коронація слова». Макс Кідрук – перший українець, який побував на острові Пасхи, описавши цю подорож у 2-томному романі «Подорож на Пуп Землі».

Усього до сьогодні побачили світ 8 художніх та 4 технічні (програмування, комп’ютерне моделювання) книги Макса Кідрука, які успішно розходяться у книгарнях і мають усе більший попит у читачів.

Як можна встигнути так багато і добитися успіху за такий короткий час, про це можна буде запитати у нашого відомого земляка, письменника-мандрівника Макса Кідрука під час зустрічі з ним 27 березня в Палаці дітей і молоді. Початок зустрічі о 16.00. Після її закінчення відбудеться автограф-сесія.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.