Мама ледь не зарізала тата на очах у доньки

Март 22 10:36 2012

Надвечір минулої п’ятниці між подружжям рівнян розгорівся скандал. Розлючена жінка, на яку черговий раз підняв руку її благовірний, схопила ніж і всадила його чоловікові в плече.

Тетяна просто більше не змогла терпіти знущань. Хоча, як кажуть сусіди, вона й сама не гребувала чаркою. Та того вечора якраз Олександр знову прийшов напідпитку, вчинив удома сварку, поліз до жінки з кулаками. Найгірше те, що все це сталося на очах у їхньої 5-річної доньки Даринки. От і не витримали нерви…

Тетяна побачила кров, та байдуже пішла з оселі геть. Пораненого чоловіка швидка забрала без неї. У лікарні Олександрові надали допомогу й відпустили його додому. Його здоров’ю тепер ніщо не загрожує. А Тетяні за умисне заподіяння легкого тілесного ушкодження доведеться відповідати. Жінці загрожує штраф або громадські чи виправні роботи. У такому випадку з дитиною залишиться чоловік-п’яниця.

Того ж дня близько опівночі з ножовим пораненням до міської лікарні потрапила 58-річна пані Єлизавета. Жінку порізав її співмешканець. 50-річному Михайлові сп’яну примарилася нечиста сила. Пізніше він так і пояснив свій злочин правоохоронцям: «Прийшла нечиста сила – і я її здолав, а коли зайшла до кімнати жінка – побачив у ній демонську доньку. Схопив ножа і поронув її у шию». Поранена жінка втратила багато крові.

– У цивільному шлюбі вони прожили понад чотири роки. Єлизавета й раніше зазнавала знущань від свого співмешканця. Той частенько перебирав норму і протягував до неї руки, – розповів начальник відділу карного розшуку Іван Руденко. – Чоловік зізнався у злочині. Тепер міліція проводить дослідчу перевірку…

Обидві ці історії сталися в один вечір. Але об’єднує їх не тільки це. Горілка, агресія, горе – парадигма, спільна для десятків і сотень трагедій. Пиятика ще нікого не довела до добра.

Інна БЕРЕЗОВСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.