Зіпсований торт став причиною зіпсованих нервів

Март 22 10:47 2012

Світова спільнота, а разом з нею й українці 15 березня відзначили ювілейний, 50-річний, Всесвітній день прав споживача. З цієї нагоди працівники інспекції з питань захисту прав споживачів у Рівненській області розповіли місцевим журналістам про те, над чим працюють, як захищають права споживачів в оновленій державній установі, яка з управління стала інспекцією.

В.о. начальника інспекції Марія Арсенюк зазначила, що заміна управління на інспекцію – це не просто зміна вивіски державної установи, а розширення її повноважень, створення нового відділу – ринкового нагляду за контролем нехарчової продукції. Крім того, інспекція отримала 160 тисяч гривень на проведення лабораторних досліджень на харчову продукцію в акредитованих лабораторіях ДП «Рівнестандарт­метрологія» та обласної санепідемстанції. Це суттєво вплине на захист прав споживачів, допоможе їм зорієнтуватися у виборі високоякісної продукції.

Колектив інспекції (хоча ще й не в повному складі, бо йде перевірка відібраних для роботи кадрів), активно включився в перевірку виробників і реалізаторів продукції й лише за місяць розглянув понад 70 заяв, з яких 75,8 відсотка вирішено на користь споживачів. Їм повернуто 30,2 тисячі гривень, які вони могли б втратити.

Резонансним у Рівному став факт придбання рівнянкою в супермаркеті «Сільпо» торта «Жіночі примхи» луцьких товаровиробників, непридатного для вживання. Неправильно транспортований до реалізатора під час великих морозів, він зіпсувався, хоча термін його придатності ще не вийшов. Але коли споживачка принесла зіпсований торт у магазин із чеком, вимагаючи повернути гроші, її ще й образили. Тільки після втручання фахівців інспекції жінці повернули гроші. Але накопичені на цей супермаркет скарги призвели до його позапланової фронтальної перевірки. Стосовно супермаркетів, то Марія Арсенюк зауважила,  що скарг на них багато, тому їх будуть перевіряти постійно.

Журналістів цікавила робота інспекції з такою продукцією, як заморожена риба. В ній дуже багато льоду. Головний спеціаліст Валентина Буняк розповіла, що вся риба в торговельній мережі імпортного виробництва, її закуповують у ТОВ «Київморепродукти». За стандартами на кілограм риби допускається від двох до чотирьох відсотків льоду. Насправді ж у ній буває до 40 відсотків води.

Рибу на місцях часто переморожують, тому вона має такий вміст води. І хоча суб’єктів підприємницької діяльності штрафують, проте боротися з такими фактами тяжко. Наприклад, тільки-но запланували перевірку ТОВ «Денір», як воно відразу зникло з ринку рибної продукції.

А в підприємстві «Західриба» не на всю продукцію були протоколи на підтвердження маркування ГМО. Людина має знати, чи є в рибі генно-модифіковані організми. Для цього потрібно робити дослідження в спеціальних лабораторіях, яке коштує понад 500 гривень. Виробники ці гроші економлять, що й призводить до негативних наслідків.

Спеціаліст відділу ринкового нагляду Володимир Гомон поінформував, як здійснюватимуть контроль за нехарчовою продукцією, тобто продукцією підвищеного ризику. Сюди віднесена складна побутова техніка, інтернет-зв’язок, мобільні телефони, побутова хімія, косметика, текстильні вироби, асортимент продукції для дітей тощо. Санкції до недобросовісних виробників жорсткі: штрафи від 1275 до 85000 тисячі гривень. Неякісну продукцію вилучатимуть із обігу, її відкликатимуть ще зі стадії виробництва.

Стосовно робіт і послуг, то провідний спеціаліст інспекції Ірина Удовиченко зауважила, що найбільше скарг надходить на неправильність нарахування житлово-комунальних послуг. Почастішали і скарги на неякісне пошиття товарів у ательє, а також на надання перукарських послуг. Так, нині на розгляді в інспекції дві скарги на перукарів, які обслуговували клієнтів неякісною фарбою.

Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.