Завершилася чергова сесія Рівнеради

Март 22 16:24 2012

Щойно завершилася чергова 15-та сесія Рівнеради. За день депутати встигли розглянути і ухвалити рішення з більш як 150 питань.

Більшість питань порядку денного традиційно стосувалися господарських інтересів громадян: виділення, продаж, передача в оренду земельних ділянок.

Депутати погодили виділення коштів з бюджету на матеріальну допомогу на лікування кільком рівнянам. А також внесли зміни до міського бюджету-2012.

Крім того депутати підтримали звернення до Президента України з вимогою звільнити з посади Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника.

Крім того, на сесії ухвалили положення про старших по будинку (домком), та погодилися сприяти міській податковій службі в створенні сервісного центру для обслуговування платників податків. Натомість не підтримали продаж з аукціону невеликої земельної ділянки на вулиці Київській (біля супермаркету «Сільпо»).

Наприкінці сесійного засідання погодили розташування меморіальної кімнати відомого політика Василя Червонія (1958-2009) в Народному домі.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.