Ветерани в літах, а їхнє об’єднання ще юне

Март 22 09:19 2012

Організація ветеранів Рівного відзначає 25-річний ювілей

Сьогодні ветерани з теплотою згадують колишніх і нинішнього керівників своєї організації Олександра Болоніна, Володимира Гутніка, Аркадія Абушевича, Бориса Бондаренка і шлють щире вітання всім 20 тисячам ветеранів війни і праці, Збройних сил, СБУ, МВС, дітей війни та інших пенсіонерів, об’єднаних у 25 первинних осередків.

Ветеранська організація піклується про соціальний захист своїх членів.

Допомагаємо в ремонті та заміні приладів, обладнання у квартирах інвалідів війни, учасників бойових дій, вдів загиблих воїнів. Безкоштовно організовуємо поховання учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні.

Ветеранська організація співпрацює з управлінням праці та соціального захисту населення в рамках програми «Ветеран», територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівне, обласним Фондом соціального захисту інвалідів війни. Ми вдячні підприємствам і організаціям, особливо ВАТ «Рівнеазот», РЗВА, Рівненському від­діленню Львівської залізниці, управлінню МВС, СБУ за допомогу, яку вони надають своїм ветеранам.

Віктор ШЕВЧЕНКО,
заступник голови ради організації ветеранів м. Рівне

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.