Браво духовикам!

Март 22 09:40 2012

Так нещодавно вигукували в концертній залі дитячої музичної школи № 1 імені Лисенка вдячні слухачі – шанувальники духової музики. Їх зібрав тут звітний концерт духового відділу школи.

Концерт розпочали веселими естрадними мелодіями, які виконував естрадний оркестр під орудою відомого трубача і харизматичного диригента ­Михайла Гамбеля. Особливу увагу привернули до себе двоє другокласників-саксофоністів, що займаються в Богдана Кальмука. У Марка Мирончука, який виконав «Соло» Сінджелі, саксофон звучав у строгій класичній манері. А Максим Панащук, котрий виконував «Колискову Клари» з опери «Поргі та Бесс» Джоржа Гершвіна, продемонстрував чудове джазове вібрато. Не менш професійно показали себе Даринка Нікітенко та Максим Веремчук.

Чаруючі звуки флейти перенесли слухачів у далекі місцини карпатського краю. Це майстерно відтворила твір «Сільські ­картинки» буковинського композитора Ротару Катерина Кондратюк (клас Тетяни Фіщук). Захоплення викликали дуети Ганни Косовицької і Максима Мируна та Романа Якубовського і Ростислава Ковальова. Зацікавив виконавець на ксилофоні Юрій Бондарчук.

Концерт пройшов неначе на одному диханні. Слухачі побажали виконавцям і колективам успіхів у виступах на обласному конкурсі учнів музичних шкіл області.

Марія БАБИЧ,
старший викладач Інституту мистецтв РДГУ

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.