Бойова нічия

Март 22 08:57 2012

На відміну від чоловічої команди, баскетболістки рівненського «Сузір’я-ОСДЮШОР-НУВГП» приймали найближчого претендента на сьоме місце чемпіонату України в першій лізі. Бердянська «Чайка-БДПУ-ДЮСШ-5» відставала від рівнянок на дві перемоги. Після двох матчів ця відстань збереглася. У Рівному команди розійшлися миром – здобувши по перемозі.

В обох поєдинках безкомпромісна боротьба тривала до фінального свистка. Доля обох матчів вирішувалася в останні секунди матчів. У суботу господарки не змогли провести вдалу завершальну атаку і поступилися – 64:66 (15:20, 24:19, 11:12; 14:15). Найрезультативнішими у складі БК «Сузір’я-ОСДЮШОР-НУВГП» стали Вікторія Коваль – 19 очок, Яна Голубош – 18 та 14 підбирань і Ганна Єремейчук – 15+11 підбирань.

Старт повторного матчу знову був за бердянською командою (18:6). У другій чверті рівнянки зменшили відставання до десяти пунктів (24:34). Після перерви господарки впродовж кількох хвилин ліквідували відставання і вийшли вперед. Далі пішла гра на зустрічних курсах. І знову переможець визначався на останніх секундах. Цього разу вікторію святкували підопічні Валерія Жартуна – 63:62 (6:18, 18:16, 19:10, 20:18). Найрезультативнішими у господарок стали Яна Голубош – 21 очко та Ганна Єремейчук – 17 пунктів та 14 підбирань.

Леонід Цай, головний тренер МБК «Чайка-БДПУ-ДЮСШ-5»:

– Суперник видався серйозним. У Рівному хороша команда. Обидва матчі були складними. Вчора трішки пощастило нам, сьогодні рівнянам.

Валерій Жартун, головний тренер БК «Сузір’я-ОСДЮШОР-НУВГП»:

– Два матчі були схожими – доля переможця вирішувалася наприкінці обох поєдинків. На жаль, ми допустили дуже багато непо­трібних, необов’язкових, дитячих помилок. Будемо розбиратися і готуватися до наступних матчів.

Після 16 матчів «Сузір’я-­ОСДЮШОР-НУВГП» далі лідирує в групі команд, які виборюють 7-14-те місця – 31 очко (15 перемог і одна поразка). На два очки менше у команди з Бердянська (13 перемог і 3 поразки). Наступні матчі наша команда проведе в суботу та неділю у Полтаві проти місцевої «Полтавщини».