«Пузата мама» обиратиме учасниць на кастингу

Март 21 13:53 2012

Проект «Пузата мама» продовжує прийом анкет учасниць. Серед них буде обрано десятку фіналісток, які й візьмуть участь у фотосесіях, тренінгах та модних показах.

За словами організаторів кастингу, який відбудеться 26 березня о 12 годині у кафе-барі ’’Fashion’’ (ТРЦ ’’ Чайка’’, 3 поверх), у цей день буде визначено фіналісток.
— Торік журі обирало фіналісток за фотографіями, які вони надсилали. Цьогоріч ми вирішили провести кастинг, де всі охочі можуть поспілкуватись з організаторами та минулорічними фіналістками проекту, — пояснює керівник конкурсу «Пузата мама» Оксана ПРОКОПЧУК. — Окрім того, всіх дівчат фотографуватиме фотохудожник та минулорічна конкурсантка Марина Худа ніч. Світлини використають для подальшого інтернет-голосування.

З числа учасниць кастингу оберуть 10 фіналісток конкурсу. Потім майбутнім мамам створять неповторні образи та бодіарт-малюнки під час ексклюзивних фотосесій у студії «У фарватері істин».
Удосконалюватимуть навички материнства учасниці конкурсу під час спеціальних тренінгів.
Спробують себе матусі й у ролі професійних моделей.

Фінальне шоу конкурсу відбудеться традиційно до Дня матері в середині травня.

Як стати учасницею:
Участь у конкурсі “Пузата мама” можуть взяти вагітні рівнянки з періодом вагітності від 3 до 7 місяців на момент подання заявки, незалежно від віку.

Для цього необхідно надіслати лист-заявку з поміткою “Пузата мама” на e-mail: puzatamama@ukr.net з такою інформацією: — ПІБ, контактний телефон (обов’язково!), інформація про себе (місто проживання, місце навчання або роботи, вік, зріст, життєве кредо та хобі).
— термін вагітності
— наявність дітей, їх вік
— 1 або більше фото (бажано, щоб було видно животик) у форматі jpg розміром не більше 2 Мгб.

Заявки на участь у конкурсі приймаються з 13 до 26 березня.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.