Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

Март 21 08:46 2012

Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо детального плану території житлового кварталу на вул. Чорновола в м. Рівне.

Проект детального плану території житлового кварталу на вул. Чорновола в м. Рівне розроблено відповідно до рішення міської ради № 3685 від 29.06.2010. Проектом передбачається будівництво житлового кварталу садибної забудови на земельних ділянках, які перебувають у приватній власності громадян для ведення особистого селянського господарства. Ділянка забудови розміщена поряд з заправкою «ОККО» зі сторони Басівкутського озера. Ділянка забудови за функціональним призначенням і характером використання віднесена до садибної території, згідно з генпланом м. Рівне (Ж-1 – зона садибних та блокованих житлових будинків).

Замовник: управління містобудування та архітектури Рівненського міськвиконкому.

Розробник: приватне підприємство «Зембудпроект» (ліцензія АВ № 406914 від 15.05.2008), тел. 097 538 62 93.

Ознайомитися з проектом детального плану території житлового кварталу на вул. Чорновола в м. Рівне можна в управлінні містобудування та архітектури Рівненського міськвиконкому на вул. Лермонтова, 6 та на офіційному сайті Рівненського міськвиконкому.

Відповідальна особа – заступник начальника управління містобудування та архітектури Рівненського міськвиконкому Віктор Михайлович Вівсянник.

Початок розгляду пропозицій 21.03.2012. Завершення розгляду пропозицій 21.04.2012.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.