Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Рівненської міської ради

Март 21 09:26 2012

Повідомлення
про оприлюднення проекту рішення Рівненської міської ради
«Про затвердження Порядку видачі рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності»

На виконання вимог статей 9, 12 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради виносить на обговорення проект рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Порядку видачі рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності».

Порядок видачі рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності визначає єдині правила і процедуру видачі рішення Рівненської міської ради юридичним і фізичним особам – підприємцям і громадянам про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності.

Проект регуляторного акта, наведений нижче разом з ана­лізом регуляторного впливу, оприлюднені шляхом розміщення на веб-сайті Рівненської міської ради та її виконавчого комітету http:// www.city-adm.rv.ua в мережі Інтернет.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовому та/або електронному вигляді приймаються протягом місяця з дня опублікування проекту за адресою: управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради, 33028, вул. Соборна, 12-а, м.Рівне (2-й поверх, каб. 211), тел. 26-75-23, 22-58-95, e-mail: ukv.rivne@gmail.com.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.