Володимир Хомко задекларував доходи за 2011 рік

Март 21 12:00 2012

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко подав декларацію про доходи до міської податкової. Розповів, що її заповнення зайняло багато часу, адже довелося збирати численні довідки.

Керівник міста зізнався, що його доходи за 2011 рік, порівняно з попереднім роком, не збільшилися, а заповнювати декларацію йому допомагали податківці.

– Днів десять збирав довідки, певний час витратили на саме заповнення декларації, – зазначив Володимир Хомко. – Задекларував заробітну платню, вона у мене, до речі, вдвічі менша, ніж була в водоканалі. А також доходи від здачі кварти в оренду. Її свого часу отримав у Києві, і після повернення до Рівного її здаю. Мав невеликий доход за головування в державній екзаменаційній комісії в водному. Були відсотки з моєї зарплатної картки та відсотки від вкладів у моєї дружини. Раніше в мене теж були заощадження в банках, але їх витратили на будівництво будинку. Доходів порівняно з минулим роком не побільшало, але нам з дружиною вистачає, бо ми живемо вдвох. Потрібно здати ще одну декларацію, як вимагає закон про корупцію. Але за неї ще не брався.

Міський голова не назвав суми своїх доходів за 2011 рік, але пообіцяв її оприлюднити після того як податкова перевірить і підтвердить правильність заповнення декларації.

До речі, цьогоріч усі державні службовці мають декларувати свої доходи. Однак, заповнення нової форми декларації викликало чимало запитань у громадян. Тож учора в місті навіть організували спеціальне навчання для держслужбовців із питань заповнення та подання податкової декларації.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.