“Алея слави” у Рівному зібрала півсотні колективів

Март 20 09:43 2012

Півсотні танцювальних колективів із західних та центральних областей України змагалися за першість на Відкритих Всеукраїнських змаганнях зі спортивного танцю “Алея слави 2012”.

— Ми дуже задоволені тим, як пройшли цьогорічні змагання, — розповів співорганізатор “Алеї слави 2012”, керівник клубу “Арт-квартал” Артур Прокаєв. — Минулого року ми вперше проводили подібні змагання, тепер же маємо певний досвід. До того ж і кількість учасників, і їх рівень цьогоріч значно вищий. Не обійшлося, на жаль, без непередбачуваних обставин. Графік дещо збився, а змагання затягнулися. Адже через велику кількість учасників судді не встигали обраховувати результати. Але це не завадило танцюристам продемонструвати свої вміння, а глядачам насолодитися видовищем.

Окрім основної конкурсної програми, глядачі та учасники “Алеї слави 2012” могли насолодитися й показовими виступами професіоналів.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.