Три жінки, котрі скоїли злочини, потрапили до міліції

Март 19 11:43 2012

16 злочинців розшукали та затримали працівники Рівненського МВ УМВС під час оперативно-розшукових заходів під назвою «Розшук» (12-14 березня).

Їх метою було розшукати обвинувачених, підсудних, осіб, які ухиляються від відбування кримінального покарання, безвісно зниклих осіб та встановлення особи невпізнаних трупів.

Протягом трьох діб правоохоронці розшукали та затримали четверо осіб за вчинення крадіжок, двох – за грабежі, ще двох – за шахрайство. По одній особі затримали міліціонери за вчинення розбою. Крім того, працівникам міліції вдалося затримати осіб, які розшукувалися за скоєння злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків, та тих, хто займався підробленням документів, печаток, штампів та бланків, збутом чи їх використанням. Вік усіх цих осіб становить від 22 до 53 років. Серед 16 затриманих, три жінки, одна з яких – за вчинення пограбування, а інші дві – за шахрайство.

— З початку року оголошено в розшук 11 злочинців, які переховуються від слідства та суду, — коментує начальник відділу карного розшуку Рівненського МВ УМВС Іван Руденко. – Загалом у цьому році розшукано та затримано вже 36 злочинців із 127, котрі розшукуються з минулих років. Крім того, залишається ще встановити місце знаходження десятьох осіб, які зникли безвісти. Робота в цьому напрямі проводиться і надалі.

Інна БЕРЕЗОВСЬКА, Рівненський МВ УМВС

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.