Скажений пес покусав дітей

Март 19 15:14 2012

Пес, що покусав минулого тижня трьох дітей в селі Кунин Здолбунівського району, виявився скаженим. Про це повідомили з прес-служби УМНС в області.

13 березня в приватному господарстві собака вкусив сусіда господарки, учня 5-го класу, собаку закрили в хліві. 14 березня собаку випустили, після чого він покусав доньку господарки, ученицю 9-го класу, та сусіда, учня 7-го класу.

15 березня господиня покликала мисливця, який застрелив собаку на подвір’ї. Про цей випадок повідомили службу державної ветеринарної медицини району. Наступного дня потерпілих госпіталізували в травматологічне відділення Здолбунівської лікарні, їхній стан — середньої важкості. Спеціалісти районної державної ветеринарної медицини виїхали на місце події, забрали труп собаки і спалили його, а патматеріал було направлено в Рівненську регіональну державну лабораторію ветмедицини на експертизу. В результаті дослідження встановлено захворювання собаки на сказ.

Складений план заходів з локалізації і ліквідації захворювання. Готуються матеріали на засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Здолбунівській РДА, щодо відкриття неблагополучного пункту та введення карантинних обмежень по сказу.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.