Рівняни радили депутатам

Март 19 11:51 2012

Коаліція громадських організацій «ДЗВІН» (Демократичне забезпечення виборчих ініціатив) в п’ятницю, 16 березня, на майдані Незалежності в Рівному організувала акцію «Порадь депутату». Волонтери коаліції опитували громадян про новий виборчий закон, зокрема про те, що подобається, а що хотілося б змінити в правилах обрання депутатів.

З’ясувалося, що громадяни покладають великі надії на майбутні вибори, і тому більшість з них планують голосувати у жовтні цього року. Щоправда, відповідаючи на запитання чим зумовлені зміни у виборчому законодавстві рівняни переконані – перш за все за бажанням діючих депутатів зберегти владу. При виборі кандидатів громадяни будуть звертати увагу на їх репутацію, спів ставлятимуть із власними політичними поглядами, оцінюватимуть здатність працювати. При чому не тільки над законами, а ще й будівництвом нових доріг, лікарень, шкіл. Ніхто не зізнався в тому, що ладен продати свій голос.

Що ж до порад депутатам щодо вдосконалення виборчого законодавства найчастіше лунали такі: зниження прохідного бар’єру, запровадження відкритих списків, обмеження кількості каденцій депутатів двома строками, запровадження відповідальності за невиконання передвиборчих обіцянок.

Схожі акції пройшли по всій Україні. Результати опитувань будуть систематизовані та через засоби масової інформації і напряму передані народним обранцям. Можливо, при внесенні змін до законодавства щось із побажань рівнян і буде враховано.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.