Прокуратура області з’ясовує, чи чисте в Рівному повітря

Март 19 09:33 2012

Автотранспорт називають однією з причин забруднення повітря

Прокуратура Рівненської області розпочала перевірку фактів, викладених у публікаціях у ЗМІ щодо високого рівня забруднення атмосферного повітря у м.Рівне. про це повідомили з прес-служби прокуратури області.

У зв’язку з цим, прокуратура області надіслала вимоги керівникам Держуправління охорони навколишнього природного середовища в області, Рівненського обласного центру гідрометеорології, Державної екологічної інспекції в області та головному державному санітарному лікарю області надати інформацію та висновки про стан забруднення в місті Рівне атмосферного повітря за минулий та поточний роки, а також витребувала перелік суб’єктів господарювання, які здійснюють чи можуть здійснювати шкідливі викиди в атмосферу .

Про результати цієї перевірки прокуратура області повідомить додатково.

Нагадаємо, дані про те, що м.Рівне увійшло в першу десятку міст із високим рівнем забруднення повітря оприлюднено у газетах «Сегодня», «Рівне Вечірнє», «Рівне Ракурс» та інших з посиланням на джерело такої інформації – Центральну геофізичну обсерваторію МНС України.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.