«Рівнеобленерго» визначило кращих споживачів

Март 16 09:37 2012

Відзначити кращих платників за електроенергію серед населення та підприємств і фірм області вирішили у ПАТ «АЕС Рівнеобленерго». А таких в області є чимало – майже 600.

Усього 12 тисяч підприємств є юридичними споживачами ПАТ «АЕС Рівнеобленерго». Кращих визначали в усіх районах області. До кращих енергетики приїздять у Всесвітній День захисту прав споживачів (15 березня), аби подякувати за сумлінність. Для цього, вручають відповідні сертифікати, які нагадуватимуть, що їх власник є прикладом для наслідування у своєму районі.

На відзначення кращих споживачів серед населення і серед підприємств краю цьогоріч компанія пішла свідомо. Адже, сьогодні в Україні саме промисловість споживає найбільшу частину електроенергії і є головним споживачем обленерго. На другому місці – населення. Проте, цього року лише кращі з побутових споживачів отримають листи-подяки від керівництва компанії. Для прикладу, у Рівному, де електроенергію споживає майже 3000 підприємств, — кращими платниками стали лише 5, — зауважив голова правління ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» Вадим Кухтій.

Але, продовжуючи традицію попередніх років, енергетики відзначатимуть і кращих платників серед населення. Цього року, тисяча кращих в області абонентів енергорозподільчої компанії отримає листи-подяки. Із майже 400 тисяч споживачів Рівненщини, сьогодні лише шість тисяч вчасно і регулярно розраховуються із ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» за спожиту електроенергію. Найкраща платіжна дисципліна у жителів Кузнецовська, Радивилівського і Острозького районів та жителів Рівного. Вцілому ж, платіжна дисципліна жителів Рівненщини у 2011 значно впала, порівняно з попередніми роками. Енергетики пов’язують це, в тому числі й із збільшенням тарифів.

Аби потрапити до числа кращих платників ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» необхідно упродовж року вчасно сплачувати за електроенергію до 10 числа щомісяця. Та жодного разу не фігурувати як порушник Правил користування електроенергією.

Про це повідомила менеджер із зовнішніх зв’язків ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» Тетяна Корпусова.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.