Срібне шоу кафедри професійних хореографів

Март 15 10:30 2012

Понеділок, театр, аншлаг… Це – про традиційний щорічний концерт-звіт із кращих номерів студентів і викладачів кафедри хореографії інституту мистецтв гуманітарного університету.

Цього року творчий звіт був ювілейним. Кафедрі виповнилося 25. Дата – срібна, а постановки відібрали «золоті» – найновіші та найкращі за останні десять років. За цей час рівненська «кузня кадрів» найтяжчої мистецької професії (балерини – як шахтарі, на пенсію виходять у 37 років), виховала понад тисячу фахівців. Багато з них стали відомими й успішними не лише в Україні.

Обидва відділення тригодинного концерту – немовби два затамовані подихи. Це, звісно, для глядачів. А для виконавців кожен танець – як маленьке життя.

– Щоб вийти на цю сцену, студенти й викладачі працювали на репетиціях щодня з початку навчального року. Це престижно, це неймовірний стимул, – розповів за кулісами в антракті Роман Гриценюк, заступник начальника міського управління культури і туризму, колись – викладач цієї кафедри, а ще раніше – її випускник.

Професор Володимир Годовський, завідувач кафедри хореографії, аналізуючи дійство, теж не втримався від захвату:

– Концерт удався, педагоги і студенти ще раз показали блискучу професійність.

Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.