Рівнянка була четвертою на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Март 15 09:50 2012

У Туреччині завершився чемпіонат світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях. Українська збірна посіла шосте загальнокомандне місце. В складі нашої команди була представниця Рівного – Ольга Земляк, яка виступала в жіночій естафеті 4х400 метрів.

Український квартет у складі Єлизавети Бризгіної, Юлії Олішевської, Ольги Земляк і Наталі Пигиди фінішував на четвертому місці з високим показником 3:30.62 сек, не дотягнувши до національного рекорду України 19 сотих секунди. Попереду нашої збірної фінішували фаворитки цієї дисципліни британки (перше місце), американки (друге) та росіянки (треті).

Після закінчення жіночої естафети 4х400 метрів керівництво білоруської збірної подало до ІААФ протест щодо порушення правил українською командою. Ситуація стосувалася передачі естафетної палички з першого на другий етап, де наші і білоруські дівчата у боротьбі змушені були передавати естафету «навхрест», що призвело до падіння білоруски.
Апеляційне журі задовольнило протест білоруської збірної, визнавши дії українок такими, що стали на заваді білоруській команді в досягненні більш високого результату.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.