Робота, яку не помічають, коли вона зроблена

Март 15 16:12 2012

Така робота – у комунальників. Їх згадують, коли помічають у їхній роботі якісь недоробки. А чи доводиться вам дякувати комунальникам за їхню роботу? Із цим запитанням ми звернулися до рівнян напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства. Ось що ми почули.

Микола, пенсіонер:

– За що ж дякувати комунальним службам? Жек тільки сміття вивозить і більше нічого, ремонтів жодних не робить. Але от нашим двірником я задоволений. Вона пос­тійно сумлінно виконує свою роботу.

Надія Ничипорівна, пенсіонерка:

– Я хочу подякувати нашому двірникові Люді. Дуже сумлінна вона жінка. І взагалі, перш ніж нарікати на роботу комунальників, на себе подивились би. У під’їздах своїх будинків, у дворах люди поводяться, як свині. От уявіть, що у себе в квартирі ви тільки-но прибрали, помили підлогу, а хтось із ваших рідних пройшовся по ній у брудному взутті, викинув сміття з кишень посеред кімнати чи став лузати насіння, спльовуючи шкарлупи на підлогу. Дико, правда? Але ж люди постійно поводяться так у під’їздах і дворах. То хіба вони не дикуни?

Ігор, водій:

– У під’їздах ми прибираємо самі. Жек, якщо зробить раз на рік косметичний ремонт, на тому і все. А от у дворі комунальні служби добре працювали, всю зиму посипали піском вулиці, прибирали. Тому в цьому плані я їхньою роботою був задоволений.

Марія, студентка:

– Якщо гарно поприбирають, то можна і подякувати. Зазвичай, люди, які обслуговують наш будинок і двір, добре виконують свою роботу. Якщо трапляються якісь неполадки, то викликаємо потрібних спеціалістів, які приїжджають і усувають проблему.

Лариса Григорівна, викладач музичної школи:

– Ми дуже поважаємо нашого двірника – називаємо її пчілкою. Вона щодня з самого ранку прибирає у дворі і дуже гарно виконує свою роботу. А от тим, як виконують свої обов’язки інші комунальні служби, ми не задоволені. За кожну послугу потрібно платити, і навіть тоді немає гарантії, що свою роботу вони зроблять якісно. Один з останніх прикладів: у сусідки прорвало кран, затопило й інші квартири. Але знайти крайнього, чому той вентиль не перекриває воду на стояку, не можна, бо всі показують пальцем одне на одного. Маємо багато претензій до жеків: в під’їзді – брудно, ремонти не робляться.

Марія, пенсіонерка:

– Дякувати немає за що, комунальниками не задоволена, вони свою роботу не виконують. А в під’їзді ми прибираємо самі.

Розпитували
Марина ФУРС і Світлана ПІКУЛА (фото)

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.