Олег Тягнибок зустрівся з рівнянами

Март 15 08:41 2012

Олег Осуховський (ліворуч) і Олег Тягнибок

29 лютого 2012 року відбулися прес-конференція і зустріч із рівнянами лідера Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Тягнибока, який відвідав із робочою поїздкою Рівненщину.

Зустріч пройшла у залі камерної та органної музики, розрахованому на 350 осіб, оскільки лише там погодилися прийняти прихильників «Свободи». Майже 700 рівнян стоячи вітали Олега Тягнибока гучними оплесками. Охочих поспілкуватися з лідером «Свободи» було настільки багато, що людям довелося стояти в проходах та у коридорі.

На початку керівники фракцій ВО «Свобода» в рівненських обласній та міській радах Олег Осуховський та Олександр Лащук прозвітували перед громадою про роботу в радах. Потім Олег Тягнибок розповів про полі­тичну ситуацію в Україні та подальші кроки «Свободи» на парламентських виборах. Він, зокрема, зауважив:

– Серед першочергових законодавчих ініціатив «Свободи» після створення у Верховній Раді потужної націоналістичної фрак­ції будуть законопроекти, які усунуть наслідки правління Януковича, зокрема про захист української мови; про імпічмент Президенту; постанова про від­ставку уряду Азарова-Ті­гіпка-Табачника і, відповідно, обрання нового патріотичного уряду; заборона приватизації стратегічних підприємств і повернення в державну власність приватизованих; заборона приватизації енергогенеруючих та енергорозподільчих компаній; заборона торгівлі землею сільськогосподарського призначення. На другому етапі має бути перелік законопроектів про люстрацію, освіту, охорону здоров’я, реформу правоохоронної системи тощо.

Після завершення виступу лідера націоналістів рівняни отримали відповіді від Олега Тягнибока на свої запитання.

Олексій БУЧИНСЬКИЙ,
голова Рівненської міської організації ВО «Свобода», депутат Рівнеради

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.