Мерам також треба вчитись

Март 15 12:45 2012

Міські та селищні голови нашої області цими днями з ініціативи Асоціації міст України навчалися та обмінювалися досвідом у Рівному.

Як зазначила виконавчий директор Рівненського регіонального відділення АМУ Тетяна Грещук, такі щомісячні семінари з фахової майстерності для міських і селищних голів, як і саме регіональне відділення АМУ, стали своєрідною точкою опори, консультпунктом із розв’я­зання різних проблемних питань місцевого самоврядування.

Секретар Рівнеради Андрій Грещук, який на правах господаря привітав учасників семінару, окреслив сучасну фінансово-економічну обстановку, поінформував про соціально-економічне становище Рівного і те, як влада шукає шляхи економії енергоресурсів і залучення в місто інвестицій.

Влада повинна бути близькою до людей.  А для цього її представники мають досконало знати законодавство. Левова частка питань, з якими що­дня доводиться працювати міським і селищним головам – земельні. Тому для них цікавою була інформація начальника управління Держкомзему в місті Рівному Романа Греська.

Про декларування доходів державних службовців поінформувала начальник відділу взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Державної податкової інспекції в м. Рівне Ірина Матвійчук, а начальник відділу з обліку та розподілу житла міськвиконкому Наталія Марщівська дала роз’яс­нення з окремих питань, що стосуються розподілу житла.

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.