Збирачі металобрухту залишили нас без зупинки

Март 15 08:12 2012

Шановна редакціє! Звертаюся до вас від імені мешканців вулиці Золотіївської. На початку нашої вулиці немає зупинки маршрутних таксі. Колись давно, ще за часів, коли вулицею курсували автобуси шостого маршруту, зупинка існувала. Але з часом шукачі металобрухту розікрали її металеві конструкції.

Були часи, коли ми долали шлях до залізничного вокзалу пішки по коліях. Кожен, хто посилав дітей до школи в дощ і в заметіль, а потім пізно ввечері чекав їх після другої зміни, не знаходячи собі місця, зрозуміє наше щастя, коли вулицею почала курсувати маршрутка № 46. Її водії стали нам майже ріднею. Потім до Золотієва продовжили й маршрути №№ 43 та 44.

Аж раптом маршрут № 46 став «нерентабельним». Хто це вирішив? Одне ясно – не ті люди, які могли зручно дістатися від околиці аж до міської лікарні. Далі – більше. Наприкінці січня водії 43-го і 44-го маршрутів заявили, що нашої зупинки, яку в народі називали «Кумир», у їхніх паперах не існує, тому зупинятися вони тут не будуть. Уявіть собі розпач пасажирів із малими дітьми, людей похилого віку, учнів початкових класів і тих людей, які їдуть із роботи з пакунками: їх везуть повз власні хати аж на кінцеву зупинку. Тепер у кращому разі водій із милості зупиниться біля кладовища. І йдемо ми в мороз-хурделицю, коли під ногами сніг і лід, долаємо всю вулицю від кінця і до початку.

Востаннє надія на облаштування зупинки жевріла у нас, коли капітально ремонтували міст. Але робітники сказали мені, що залізниця не має жодних зобов’язань щодо цього. Вони навіть на мосту не зробили пішохідної доріжки, отож якщо водій висаджує нас біля «Рівнехолоду», то хоч перелітай через узбіччя, щоб не потрапити під колеса. Щоправда, і там, за словами водіїв, зупинки немає.

Водії по-своєму праві. У місці, де була колись зупинка, суцільні вибоїни. Заїжджаючи туди, вони калічать свої машини. Але ж для облаштування зупинки потрібні дрібниці: кілька машин щебеню і невеличкий навіс. Маємо надію, що хоча б газета допоможе вирішити цю проблему.

З повагою та надією Олена ВИГОВСЬКА,
мешканка вулиці Золотіївської

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.