Дефіцит партнерів-чоловіків

Март 15 09:35 2012

Це те, що найбільше дошкуляє танцювальному клубу «Віва», в якому спільне захоплення танцями об’єднало людей різних вікових груп – від студентів до пенсіонерів.

Якби я не бачила це на власні очі, то нізащо б не повірила. Але я бачила і цілком відповідально кажу: танець робить людину щасливою. На вечорі аргентинського танго, організованому керівником танцювального клубу «Віва» Владиславою Костак, я сиділа між трьох пенсіонерок у віці  65-70 років і не чула від жодної з них звичних для людей пенсійного віку нарікань на болячки, високі ціни, невдячних дітей та онуків чи безвідповідальних політиків. Навпаки, ці люди аж випромінювали гарний настрій і заразили мене своїм позитивом. А самі вони взяли цей позитив у танцях.

«Я танцюю – значить живу», – сказала про заняття в клубі Зоя Мініч. І дивлячись на те, з якою легкістю вона виробляє надскладні па аргентинського танго, я в цих словах ні на хвилю не засумнівалась. Однокласниця Зої Анатоліївни Людмила Михайлівна Д’яченко розповіла, що перший досвід у танцях здобула вже після шістдесяти років і знайшла себе в цьому занятті. Прийшла сюди на запрошення однокласниці цікавості ради, а залишилась назавжди заради гарної компанії, об’єднаної спільністю інтересів. Єдине, на що нарікає, – мало в групі партнерів-чоловіків старшого віку.

Зате молодших чоловіків якраз не бракує, і вони із задоволенням стають у пару зі своїми старшими колежанками, бо танець – то таке чудове заняття, яке об’єднує людей усіх вікових груп і усіх родів занять.

Костянтин Гнатишин у робочий час працює юристом у казначействі, а у вільний ось уже п’ять років із задоволенням віддається танцям. «Прийшов сюди, щоб отримати задоволення, – каже він, – і отримав його на всі сто процентів. Радість від танцю доповнює задоволення від спілкування у клубі». А його партнерка музкерівник дитсадка Наталя Данильчук каже, що завдяки танцям «зуміла зробити своє життя яскравішим, вигнала з нього сірі тони і до того ж знайшла у клубі справжніх друзів».

Керівник клубу Владислава Костак попри те, що гордиться успіхами більшості з півсотні членів клубу, які вже давно не просто тупцяють у парі, а оволоділи технологіями хорео­графії, які лежать в основі найвищого задоволення від танцю, вважає досягненням і ту обставину, що три танцювальні пари клубу вже стали подружніми і встигли народити їй троє «онуків».

Півтори години двічі на тиждень, які члени клубу «Віва» віддають танцям, – не такий великий час.  Бува, ми гаємо в пустопорожніх заняттях набагато більше. А тим часом рецепт щастя так близько. Наберіть телефонний номер Владислави Петрівни (050-85-93-533), який вона залюбки дає всім, хто цікавиться танцями, і прийдіть на знайомство з «Вівою». Ви знайдете тут гарне заняття для душі і гарну компанію.

Людмила МОШНЯГА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.