Володимир Хомко: «Наше місто має всі переваги для розвитку малого і середнього бізнесу»

Март 15 14:32 2012

Рівне увійшло до десятки мікро-міст Європи (до 250 тисяч мешканців), визнаних найбільш економічно ефективними.

Ось таку відзнаку для нашого міста отримав у Каннах міський голова

Рейтинг «Європейські міста та регіони майбутнього 2012-2013 рр.» проводив спеціалізований журнал у сфері залучення інвестицій «fDi Intelligence», який є підрозділом міжнародної ділової газети «Financial times». 7 березня у французькому місті Канни в рамках Міжнародного форуму інвестиційної власності відбулося нагородження міст-переможців рейтингу, які мають найкращі перспективи для інвестицій, економічного розвитку і розширення бізнесу. Відзнаку отримав і наш міський голова Володимир Хомко. Про свої враження від поїздки, потенційних інвесторів та економіч­не майбутнє Рівного керівник міста розповів у інтерв’ю нашій газеті.

– Володимире Євгеновичу, як ви ставитеся до перемоги Рівного в рейтингу європейських міст майбутнього?

– Цей рейтинг проводив підрозділ видання зі світовим іменем «Файненшинал таймс». Тож його можна вважати досить ­об’єктивним. Мені приємно, що Рівне зайняло в ньому непогану позицію. Наша номінація називається «Економічно ефективне місто». Враховувалося багато чинників: інфраструктура, вар­тість робочої сили, рівень безробіття, інвестиційний потенціал, тарифи на комунальні послуги, вартість офісних площ і так далі. Що ж до самого нагородження, то приємно було перебувати в одному залі на нагородженні з мерами Стокгольма, Люксембурга, Львова. Були представлені відомі російські і польські міста.

З меркантильної точки зору сама нагорода не дуже цінна, вона не з золота чи срібла. Це звичайний диплом. Але інформація про позицію нашого міста в цьому рейтингу потрапить у серйозні світові видання. І цей факт позитивний для Рівного, адже це сигнал для потенційних інвесторів.

– На вашу думку, які чинники сприяли такому високому визнанню?

– З моєї точки зору бралося до уваги, що в нас непогані дороги, є залізниця і аеропорт. Маємо великі поклади якісної питної води. В цілому непогана інфраструктура. У нас недорога і кваліфікована робоча сила, ми не найбільш корумповані (сміється). Це ті чинники, які могли б зробити наше місто привабливим з точки зору інвестування. Звісно ж, ситуація не в усьому ідеальна. Але, очевидно, ми виглядаємо краще за інші міста, якщо стали переможцями у своїй категорії.

– А є у вас передбачення щодо того, які інвестори можуть прийти в Рівне?

– Гарантую, що в Рівному ніколи не буде збудовано металургійний чи хімічний комбінат. Його просто ніде будувати. Найімовірніше, це можуть бути консалтингові компанії, збирання меблів тощо. У нас залишився один промисловий майданчик, який ми бережемо для серйозного інвестора. Це район навпроти старого майданчика тракторного заводу. Там велика територія, що належить місту. До неї підведені комунікації, залізниця.

Ми розраховуємо на малий і середній бізнес. Рівне навряд чи зможе стати потужним промисловим центром, але має шанси зайняти іншу нішу. Торік місто отримало 146,3 мільйона гривень прямих інвестицій у різні галузі. Із сер­йозних надходжень, на які ми розраховуємо найближчим часом, – чотири мільйони гривень з держбюджету на реконструкцію будинку культури. Як я знаю, є плани з розширення в льонокомбінату і ТРЦ «Чайка» (будівництво другої черги – розважального комплексу). Автовокзал на виїзді на Луцьк може бути в складі оптового ринку або іншого комерційного ­об’єкта. Добудовується сміттєпереробний завод, вартість якого 30 мільйонів гривень. Коли повністю зійде сніг, туди з Німеччини завезуть обладнання, яке вже готове для заводу. Незабаром у Рівному з’являться й великогабаритні автобуси.

– Нещодавно одне з електронних видань опублікувало рейтинг найбільш забруднених міст України. Рівне в ньому опинилося на п’ятому місці. Можете якось прокоментувати цю ситуацію?

– Для мене це дивний результат. Дивує як за рік у цьому рейтингу наше місто з 18-ї позиції перемістилося на 5-ту. За цей період не з’явилося великих промислових підприємств, існуючі не збільшили обсяги виробництва, а отже, і викиди. Наприклад, цементний завод зменшив викиди, адже там встановили потужні фільтри. Автомобілів, вихлопи яких забруднюють повітря, теж у нас не побільшало. Об’єктивність цього рейтингу викликає сумнів, але вступати в дискусію з його авторами не збираюся. Натомість дав доручення відповідним службам перевірити, звідки взялись такі результати і які заходи для поліпшення ситуації ми можемо вжити.

– Наостанок розкажіть, що вам сподобалося і не сподобалося в Каннах?

– Туди я добирався на своєму авто, сам був за кермом. Їздили разом із заступником, який відповідає за залучення інвестицій Андрієм Філіним і директором Рівненського представництва банку «Креді агріколь» Сергієм Гембергом. Його основний банк частково спонсорував цю поїздку, і ми за це їм дуже вдячні. Витратили багато часу на дорогу, але отримали задоволення. Канни – місто особливе, його нема з чим порівняти. Це місто фестивалів, різноманітних конкурсів і міжнародних виставок з особливим діловим, урочистим дрес-кодом. Гарне Середземне море, тепла погода. Ми були там лише один день, побували на нагородженні й поїхали назад. Чесно кажучи, мене більше цікавлять міста, які можна було б порівняти з Рівним, аби щось для себе перейняти, але в цілому від поїздки залишились приємні враження.

Спілкувалася Наталія КОРКОШ

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.