Весна привіталася французькою мовою

Март 15 12:24 2012

Тиждень франкофонії – завжди очікуваний весняний культурний спалах у нашому місті. Нові зустрічі з французьким мистецтвом  Посольство Франції в Україні та рівненський «Французький Альянс» підготували для нас і цього року.

Позавчора активісти альянсу і гості з Франції розпові­ли журналістам про цікавинки, що чекають нас протягом наступного тижня, що про­йде у Рівному під гаслом франкофонії – міжнародного руху, що популяризує в усьому світі спілкування французькою.

Так-от, 17 березня, о 19-ій годині в кафе-барі «Jazz and Blues» відбудеться концерт відомого французького гурту «Алекс Ренар тріо». 20 березня бар запрошує на вечір Франкофонії. У програмі – французька музика й дегустація вин.

Із 19 до 22 березня в місті відбудеться фестиваль французького кіно. Рівнянам пропонують чотири фільми Еріка Ромера: 19 березня – «Подруга моєї подруги»; 20 березня – «Коліно Клер»; 21 березня – «Моя ніч у Мод»; 22 березня – «Опорні докази». Фестивальні покази безплатні, вони відбудуться в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (вул. Чорновола, 74). Початок сеансів об 11.30. Там же із 17 до 20 березня експонуватимуть плакати переможців конкурсу учнів міських шкіл на тему «Франкофонія – це культурне та мовне різнобарв’я».

Із 17 до 20 березня в приміщенні «Французького Альянсу» (вул. Пушкіна, 17) – виставка фотографій-лауреатів обласного етапу міжнародного конкурсу «Планета жінок». 24 березня о 17-ій годині тут розпочнеться засі­дання кіноклубу. Буде франкомовний концерт, потім – фільм. А філателістам з 19 до 28 березня радимо відвідати головпоштамт, де виставлятимуть унікальну колекцію французьких марок.

Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.