Юрій Ромець: у Рівному немає особливо небезпечних інфекцій

Март 14 14:02 2012

Спеціальну програму охорони міста від занесення та розповсюдження особливо небезпечних інфекцій розробили і затвердили в Рівному. Її створення викликано наближенням чемпіонату Європи з футболу, а отже можливим напливом туристів.

За останні 20 років у Рівному не було зареєстровано жодного випадку особливо небезпечних інфекцій, — розповів головний лікар міської санепідемстанції Юрій Ромець. Однак, торік в Україні було кілька десятків випадків захворювання на холеру. Тож рівненські санепідеміологи ретельно перевіряють воду, через яку найчастіше й переноситься ця інфекція. Поки що ніяких відхилень не було.
Торік у Рівному було виявлено три випадки лептоспірозу, захворювання, яке передається через гризунів.
Напередодні чемпіонату фахівці санітарної служби навчали керівників готелів, працівників аеропорту, залізничної служби як діяти у випадках виявлення хворих з ознаками особливо небезпечних інфекцій. Крім того, постійно проводиться санітарно-освітня і профілактична робота для запобігання поширенню інфекцій.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.