Рівненщина прийматиме міжнародне медичне ралі

Март 14 15:22 2012

Його учасниками будуть лікарські бригади «швидких» із різних регіонів України, а також із Польщі та Литви. Змагання такого рівня в області відбуватимуться вперше.

IV Національний відкритий чемпіонат бригад швидкої медичної допомоги «Рівненські медичні ралі — 2012» стартує 22 березня. Він пройде у три етапи на базах санаторіїв «Пролісок» та «Червона калина» в Рівненському районі.

Учасники ралі відпрацьовуватимуть надання екстреної медичної допомоги і вдень, і у нічний час. Для них запланували 8 практичних конкурсних завдань та одне теоретичне. До змагань залучать і працівників управління МНС, МВС та обласного ДАІ. Організатори моделюватимуть найрізноманітніші ситуації, у яких потрібно буде надавати допомогу. Судді оцінюватимуть перш за все фаховість та злагоджену роботу команд. Таким чином у рамках «Рівненських медичних ралі-2012» працівники невідкладної медичної допомоги матимуть можливість підвищити кваліфікацію та обмінятися досвідом із колегами.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.