Зовнішня реклама подорожчає в півтора раза

Март 14 11:07 2012

У Рівному таки планують суттєво збільшити тарифи на розміщення зовнішніх рекламних носіїв. Щоправда, тимчасово. Про це йшлося у вівторок на засіданні міськвиконкому.

Розцінки планують збільшити щонайменше в півтора разу. З такою ініціативою виступив міський голова Рівного Володимир Хомко. Мовляв, таким чином місто заробить на зовнішній рекламі за час передвиборчої кампанії більше. Новий тариф, який уже за 10 днів мають розробити комунальники, діятиме з травня до листопада.

Як пояснив начальник управління житлово-комунального господарства Іван Гема, фахівці насамперед промоніторять ціни на зовнішню рекламу в сусідніх містах:

– Порахуємо і запропонуємо новий тариф. Закон не розділяє рекламу на комерційну чи політичну, для всіх має бути однаковий тариф. Новий тариф має бути оприлюднений, обговорений, врахуємо пропозиції і лише після цього будемо виносити його на затвердження виконкому.

Наша довідка: Щомісяця в Рівному нараховують 230-250 тисяч гривень плати за зовнішню рекламу.

Наталія КОРКОШ

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.