Банкір-убивця втік з колонії

Март 14 15:29 2012

Шість років тому ця історія буквально потрясла наше місто. Тоді молодий і перспективний співробітник одного з рівненських банків увечері викликав свою дружину з гуртожитку, де з нею жив, підстеріг за рогом і кухонним ножем холоднокровно перерізав їй горло, тим самим осиротивши власну доньку-немовля. Усе це він зробив заради коханки.

У 2006 році Рівненський міський суд покарав убивцю. Йому наміряли вісім років ув’язнення за колючим дротом.
І ось тепер про Ігоря Левенця – так звати цинічного вбивцю – заговорили знов, бо він утік з колонії. Отже, втікача розшукують міліція та Інтерпол.

Левенець відбував покарання на Тернопільщині, у Копичинській виправній колонії № 112. Оскільки в’язень не допускав порушень режиму виправного закладу, з часом його перевели з-за колючого дроту до дільниці соціальної реабілітації. Майже рік той мешкав майже як на волі: у гуртожитку без нагляду і охорони. Та влітку минулого року все ж утік із виправного закладу.

– Левенця відправляли працювати на навколишні підприємства: мурувати, копати, вантажити, – розповів нашому кореспондентові по телефону Павло Лосик, начальник управління державної пенітенціарної служби в Тернопільській області. – Дивно: він не мав конфліктів ані з адміністрацією, ані з ув’язненими, добре поводився, ходив до церкви. Йшло до того, що Левенця, ймовірно, звільнили б умовно-достроково.

Натомість за два з половиною роки до закінчення терміну покарання засуджений втік. За фактом втечі адміністрація Копичинської ВК-112 порушила кримінальну справу за ознаками ст.393 ч.1 Кримінального кодексу України (втеча з місця позбавлення волі або з-під варти). За санкцією цієї статті, коли горлоріза-втікача розшукають, до не відбутих ним двох із половиною років позбавлення волі суд, вочевидь, добавить ще від трьох до п’яти років ув’язнення.

Усіх, кому відома будь-яка інформація про розшукуваного, правоохоронці просять повідомити за телефоном «102».

Сергій СНІСАРЕНКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.