Інформаційний бюлетень

Март 13 12:30 2012

Управління комунальною власністю Рівненської міської ради оголошує конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки згідно з рішенням міської ради від 23.02.12 про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, а саме:

1. Об’єкт оцінки: земельна ділянка несільськогосподарського призначення за адресою: м. Рівне, вул. Орлова, 32-а. Площа ділянки 343 кв. м, спосіб продажу – викуп.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі за встановленою формою; нотаріально посвідчену копію статуту учасника конкурсу; копії документів, що посвідчують кваліфікацію працівників учасника конкурсу; копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності ФДМУ на проведення оцінки за відповідним напрямом; копію ліцензії Держкомзему на проведення землеоціночних робіт; бізнес-програму учасника конкурсу; калькуляцію витрат, пов’язаних із виконанням робіт з експертної оцінки; один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу.

Подані на розгляд конкурсної комісії документи повинні відповідати «Положенню про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою», затвердженого наказом Фонду державного майна України від 25 листопада 2003 року № 2100.

Основна вимога до учасників конкурсу – наявність бізнес-програми, в якій зазначаються: рівень кваліфікації кадрів з питань експертної оцінки земельних ділянок; досвід проведення експертної оцінки земельних ділянок; пропозиції щодо терміну проведення робіт; пропозиції щодо вартості проведення експертної оцінки земельних ділянок; інші документи та пропозиції, що підтверджують якість виконаних експертних оцінок земельних ділянок, висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо діяльності учасника конкурсу.

Пропозиції учасника конкурсу щодо терміну виконання (зазначити в календарних днях), розміру (зазначити в гривнях), калькуляція витрат з експертної оцінки (зазначити в гривнях) та порядку оплати робіт (зазначити в календарних днях) з оцінки подаються в запечатаному конверті.

Конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, відбудеться в управлінні комунальною власністю (вул. Соборна, 12-а, каб. 211) 3 квітня 2012 року о 10.00.

Кінцевий термін прийому документів до комісії – 28 березня 2012 року. У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, а також у разі подання до конкурсної комісії неповного пакета документів заява на участь у конкурсі не приймається і експерт, як учасник конкурсу, не реєструється.

Суб’єкт оціночної діяльності має право відкликати свою заяву до кінцевого терміну прийому заяв, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Адреса конкурсної комісії: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211.

Контактний телефон 22-58-95.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.