Стартував ІІ конкурс «Пузата мама»

Март 13 18:38 2012

Другий сезон першого в Україні сімейного конкурсу для вагітних «Пузата мама» стартував у Рівному 13 березня. Цього року організатори оновили формат конкурсу, його учасниць обиратимуть у під час двоетапного кастингу.

За словами керівника сімейного клубу «Пузата мама» Оксани ПРОКОПЧУК, перший конкурс торік отримав чимало схвальних відгуків як на Рівненщині, так і по всій Україні. Тому багато майбутніх матусь вже виявили бажання спробувати свої сили у конкурсі.

— Всі охочі вагітні можуть надсилати фото та інформацію про себе на e-mail: puzatamama@ukr.net. До участі в конкурсі допускаються рівнянки з періодом вагітності від 3 до 7 місяців на момент подання заявки. А 26 березня у Fashion caf?-bar (ТРЦ «Чайка», 3 поверх) відбудеться кастинг. Його учасниці візьмуть участь у бліц-фотосесії від минулорічної учасниці конкурсу, фотографа Марини Худаніч. Потім упродовж тижня користувачі інтернету оберуть 5 фіналісток. Ще 5 обере журі, — розповіла Оксана Прокопчук.

Усім фіналісткам конкурсу створяться неповторні образи та бодіарт-малюнки під час ексклюзивних фотосесій у студії «У фарватері істин».
— Ми врахували минулорічних досвід фотозйомок і цьогоріч сподіваємось зробити ідею ще більше креативною. Задіємо, звичайно, і бодіарт, — зауважив фотохудожник та видавець, директор фотостудії «У фарватері істин» Олександр ХАРВАТ. — Суттєві зміни відбудуться і при створенні фотовиставки. А саме фото кожної учасниці будуть надруковані на великих постерах. Такого у Рівному ще не робили.

Удосконалюватимуть навики материнства учасниці конкурсу під час спеціальних тренінгів. Спробують себе матусі і у ролі професійних моделей. Основами модельної справи з ними поділиться директор агентства моделей «Панна» та власниця перукарні Angel Вікторія ДЕМБІЦЬКА:
— Як і у першому конкурсі вчитимемо матусь основам дефіле, кожна учасниця завдяки професійному віражу та засічкам зможе відчути себе справжньою моделлю.

Фінальне шоу конкурсу відбудеться до Дня матері в середині травня. Традиційно подарунки, дипломи та свій титул отримає кожна учасниця конкурсу. Адже у «Пузатій мамі» немає переможців чи переможених, — лише дружба. Також на фіналі конкурсу у ролі моделей засвітяться і минулорічні учасниці конкурсу зі своїми дітками.

Долучиться до проведення конкурсу і рівненський джаз-клуб «ДжЕм». За словами його президента Сергія ГЕМБЕРГА, ритми джазу близькі і корисні вагітним та малюкам. Тому рівне має всі шанси побачили «Пузату маму» в стилі джаз.

Цьогоріч традиційно організаторами конкурсу виступають: Сімейний клуб «Пузата мама», рекламно-маркетингова компанія «НеоМарк», агентство моделей «Панна». Співоганізаторами — фотостудія «У фарватері істин», джаз-клуб «ДжЕм», видавничий дім «ОГО».
Підтримують проект спонсори: Рівненський льонокомбінат, перукарня Angel, центр розвитку дитини «Радік», компанія «АВК», Fashion caf?-bar.

Інформаційна підтримка: «Рівне 1», РТБ, «Сфера ТВ», «ОГО», «Рівненська газета», «7 днів», Радіо «Трек», Take.info, Рівне Вечірнє.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.