Рівне відзначили в рейтингу європейських міст

Март 13 09:25 2012

Один раз на два роки, навесні, на лазуровому узбережжі Франції, у чарівних Каннах, в рамках Міжнародного форуму інвестиційної власності проводиться салон глобальних інвестиційних заходів, що являється певним барометром не тільки у світовому секторі промислової нерухомості, а й мірилом для світового економічного (інвестиційного) клімату.

Одним із основних інформаційних партнерів форуму MIPIM є спеціалізований журнал у сфері залучення інвестицій fDi Intelligence, що цього року провів три ключових події: семінар «Азія: центр бізнес-вибору», навчальну сесію «На скільки інвестиційна власність готова до вимог та очікувань інвесторів», а також, так званий, урочистий сніданок-церемонію «fDi Європейські міста та регіони майбутнього 2012/13».

Саме під час цієї церемонії, 7 березня ц.р., відсвяткований успіх європейських міст та регіонів, які прийняли участь у рейтингу fDi Intelligence з найкращими перспективами для інвестицій, економічного розвитку і розширення бізнесу.

Приємним є той факт, що представники Рівного, а мер міста Володимир Хомко, його заступники та директор Рівненського центрального відділення ПрАТ «Креді Агріколь Банк» (Cr?dit Agricole) Сергій Гемберг (міжнародного банку з французькими інвестиціями, котрий і надає висококласні сервісні послуги з обслуговування ефективних інвестицій на Рівненщині ) отримали унікальну відзнаку для міста Рівне. Саме цей обласний центр став одним із десяти мікро-міст Європи (250 тис. населення) з найбільшою економічною ефективністю.

Як зазначив керівник Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку Юрій Трачук,: «fDi Ranking – це методологія, яка визначає найкращі міста для ведення бізнесу та інвестиційного розвитку усієї Європи. Проходить він один раз на два роки. Так, у 2010 році було опубліковано рейтинг найкращих міст Європи, до якого у різних номінаціях потрапили Київ, Львів та Одеса. А вже цього року, завдяки ефективній співпраці та наполегливості наших працівників, і наше рідне місто Рівне потрапило до списку найкращих, до якого долучилось ще 10 міст України. Разом з цим вітаю і керівництво міста, і усіх рівнян з таким великим досягненням та новими перспективами у питанні місцевого економічного розвитку, а отже, кращої якості життя місцевих мешканців» .

У процесі визначення кращих міст та регіонів опрацьовано та відібрано детальні матеріали та дані про місто Рівне та Рівненську область — оцінювався рівень безробіття, інвестиційний потенціал, вартість оренди офісних приміщень та індустріальних майданчиків, тарифи на комунальні послуги та ін.

Загалом, у заході взяли участь більше, ніж 20 мерів європейських міст та інших чиновників. А у рейтингу оцінювався інвестиційний потенціал 40 міст та 23 регіонів. Також з України до рейтингу потрапили такі міста як: Київ, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Тернопіль, Дрогобич, Трускавець та Бердянськ. Відзначені також регіони – Запорізька, Харківська та Львівська області.

Артем Плескачов, інформаційно-аналітична служба Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.