Фотовиставку про жінок презентували в Рівному

Март 12 15:16 2012

фото М. Худанич

До міжнародного жіночого дня 8 березня цього року в Рівному у сучасній молодіжній кав’ярні «Ера», що на вул..Поштовій, 11, відкрилася святкова фотовиставка «Жінці присвячується…». Її організували агенція «PRant Media Promo Group» за підтримки депутата Рівнеради Олександра Курсика. Виставка триватиме до 22 березня.

«Ідея відкриття фотовиставки прийшла до нас не так давно, – розповідає організатор, директор агенції «PRant Media Promo Group» Марина Назарчук. – У такий спосіб ми хотіли вбити двох зайців. По-перше, по-творчому та оригінально привітати усіх жінок зі святом 8 березня, а також дати можливість молодим талановитим рівненським фотографам заявити про себе. Тому наша фотовиставка має на меті допомогти їм себе показати, прорекламувати та заявити про себе, щоб не тільки вузьке коло їхніх знайомих та шанувальників, а й усі рівняни дізналися, що Рівне багате такими молодими талантами.»

У фотовиставці беруть участь роботи п’яти рівненських фотографів: Юрія Шушкевича, Тетяни Вакулюк, Тараса Терлецького, Марини Худанич та Руслана Толордави.

Темою виставки було обрано висловлювання Шарля Бодлера «Жінка — це запрошення у щастя!», а афоризм Павла Загребельного «Жінка створена для доторків та поглядів» чудово пасує для епіграфу, адже на виставці презентовано багато жіночих портретів. Крім того, фотовиставка пропагує високу мету жінки — материнство.

«Я дуже задоволена ідеєю такої фотовиставки. – каже учасник фотовиставки, фотограф Марина Худанич. – Взяла участь, звичайно, залюбки. Коли до мене звернулися з пропозицією, я якраз готувала щось таке цікаве до свята жінок, і трапилася чудова нагода показати свої роботи та зробити так само приємно і тим жінкам, які зображені на моїх фото. Жінка-фотограф відрізняється від фотографа-чоловіка своїм якимось особливим баченням, адже жінка, як ніхто, розуміє жінку в плані материнства. Мабуть, саме через це на фотовиставку відібрали мої роботи саме на тему материнства. І я насправді дуже цьому рада.»

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.