Тепловики мають розробити нові тарифи для бюджетників

Март 12 08:52 2012

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак доручив керівникам теплопостачальних підприємств Рівненщини розробити графік погашення сум, недоплачених за імпортний газ.
Цього року комунальники вже використали газу на 102 мільйони гривень, а сплатили лише 56 мільйонів.

Майже 25 мільйонів заборгованих гривень – економічний результат збиткових тарифів, аргументують тепловики. Зокрема, через неокупні послуги теплопостачання для населення в січні не дорахувалися майже 9 мільйонів, а в лютому – понад 12,5 мільйонів гривень. Крім того, подача теплоносія для бюджетних установ також стала збитковою – прогнозована сума втрат за 2 місяці становить понад 3 мільйони гривень.

Тож тепловики мають розробити і направити до столиці розрахунки для затвердження нових економічно обґрунтованих тарифів для бюджетних установ. Водночас райони, які можуть затверджувати розмір плати на місцевому рівні, мусять зробити це якнайшвидше, аби не нарощувати суму боргу.

За мінусом прогнозованої різниці в тарифах, теплопостачальники не заплатили за газ 21,5 мільйона гривень. Найбільше боргують рівненські та дубенські підприємства теплоенергетики, а також Здолбунівського та Сарненського району. Тож до кінця тижня їхні керівники мають сплатити за спожитий енергоносій, або ж представити графіки погашення заборгованості.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.