Музей запрошує на зустріч із митцями, що вивчають творчість Тараса Шевченка

Март 12 14:33 2012

13 березня 2012 року, о 14 годині, в Рівненському обласному краєзнавчому музеї в рамках акції «Вшановуючи великого Кобзаря» відбудеться творча зустріч із дослідницею життя і творчості Т.Г.Шевченка Тетяною Мазур та заслуженим діячем мистецтв України, кобзарем з Чернечої гори м. Канева Володи?миром Горбатюком.

На захід запрошені музейні працівники, науковці, викладачі та студенти української філології Рівненського державного гуманітарного університету.

Про це повідомили з відділу науково-освітньої роботи музею.

Наша довідка: Тетяна Мазур народилася в 1937 році в с. Макотерти на Рівненщині. Закінчила Львівський державний медичний інститут. Працювала у Ленінграді, Миколаєві, Севастополі. Тепер на заслуженому відпочинку. Тетяна Мазур займається народознавчими пошуками, досліджує біографію Т. Г. Шевченка, окремі моменти його родовідного дерева тощо.
Володимир Горбатюк навчався у Кіровоградському музичному училищі на хормейстерському відділі. В 1994р. створив і очолив Всеукраїнську спілку кобзарів. В тому ж році почав співати на Чернечій горі в м.Каневі. У 2006р. відкрив класи художньо-естетичного напрямку «Кобзарство» в обласному ліцеї-інтернаті, створив хлопчачу капелу бандуристів «Нащадки». Випустив три аудіо-альбоми: «Пісні з Чернечої гори», «На хвилях віків» та «Якщо любиш Україну».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.