Військові навчали школярів на полігоні

Март 12 15:21 2012

На Рівненському загальновійськовому полігоні для учнів Олександрійської загальноосвітньої школи–інтернату І–ІІІ ступенів відбулися заняття з «Захисту Вітчизни» із практичним виконанням вправ зі стрільби з АК-74. До заняття було залучено групу вихованців навчального закладу під керівництвом директора школи – інтернату Наталії Тарасович.

Військові не лише розповіли учням як вправлятися зі зброєю, а й організували перші в житті дітей стрільби зі справжньої зброї. Офіцери провели інструктаж із заходів безпеки, заняття з неповного розбирання-збирання автомата АК-74, правильності прицілювання, вивчення умов виконання стрільб та інші заняття перед початком ведення вогню по цілям.

— Я знаю з розмов із колегами з інших шкіл, що сьогодні можливість виїхати на полігон та постріляти випадає не усім, тому я дуже вдячна, що керівництво полігону пішло нам на зустріч та дозволило дітям на один день побути солдатами, — зазначила директор школи-інтернату Наталія Тарасович. – Для цих дітей дуже важливо відчувати себе частинкою чиєїсь сім’ї. А тут, у військовій родині, їх зажди приймають радо, як своїх.

Після занять на підшефних начальника полігону чекав обід з борщем, солдатською кашею та смачними булочками.

— Ми й надалі будемо робити все що від нас залежить, щоб ці обездолені діти зробили правильний вибір у своєму житті, – наголосив полковник Олександр Ніколайчук.

Під час заняття вихованці школи–інтернату побували на водінні БМП-2 та БТР-80, яке виконували військовослужбовці окремого розвідувального батальйону 13 армійського корпусу.

Олександр ГАЙН

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.