Справу працівника колонії, який ніс в’язню наркотики, передали в суд

Март 09 12:09 2012

Прокуратура Рівненської області завершила розслідування та направила до суду кримінальну справу, порушену в січні 2012 року відносно молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки Городищенської виправної колонії №96. Його звинувачують у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.307, ч.1 ст.365 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту наркотичних засобів, а також перевищення влади).

У ході досудового слідства встановлено, що вказана особа з метою отримання незаконної винагороди придбала та зберігала з метою збуту засудженому особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс (марихуану) масою 11 г. Однак, при спробі пройти на охоронювану територію працівника колонії затримали, а наркотичний засіб у нього — вилучили.

За вчинення вказаних злочинів передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.

Про це повідомили з прес-служби прокуратури області.

write a comment

1 Comment

  1. Март 09, 12:38 #1 ВІК

    А ви пробували попрацювати в такому місці, як колонія у Городищі, причому за якісь 1.3 тисячі гривень на місяць? Як жити, скажіть?

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.