Це ще питання, хто сильна, а хто слабка стать

Март 08 11:34 2012

Раз у році буває день, коли чоловіки спустошують квіткові прилавки і збиваються з ніг у пошуках подарунків для жінок. Саме перед цим жіночим днем, який ми відзначаємо сьогодні, журналісти нашої газети вийшли на вулиці Рівного, щоб задати чоловікам запитання про їхнє ставлення до жінок. Чи вони, як і колись, вважають жінок слабкою статтю? І чи готові взятися за ту роботу, яку традиційно називають жіночою? Ось що ми почули у відповідь.

Дмитро, програміст:

– Жінки і справді були й залишаються слабкою статтю. А щодо роботи, то, вважаю, її неправильно ділити на чоловічу і жіночу. Треба всім робити все без жодного гендерного розподілення. Кулінарія, прибирання, прання – це так само чоловіча, як і жіноча робота. Єдине, в чому не можна замінити жінку, то це в тому комфорті, який вона вміє створити в побуті. Естетична сторона у жінок все ж більше розвинута.

Андрій, тимчасово непрацюючий:

– Усе залежить від того, як жінка себе поставить. Вони бувають слабкі, коли їм це вигідно. У сім’ї чоловік – голова, але вертить цією головою шия, тобто жінка. Мені доводилося займатися і пранням, і готувати. Не скажу, що це мені дуже подобається. Робити це можна постійно, якщо ніде не працювати.

Мирон, пенсіонер:

– Я б не хотів робити жіночу роботу ніколи. Хоча тепер я її роблю всю, бо мушу. Жінка після двох інсультів прикута до ліжка, то я на власній шкурі відчув, яка непроста жіноча робота.

Сергій, інвалід:

– І чого це жінка слабка?! Вона ще дужча за чоловіка. Що б чоловіки робили без жінок? Жінка – головна у всьому, а чоловік – то тільки її підтримка. Для мене нема проблем, щоб зварити чи попрати. Це ж легше, ніж розчин тягати.

Борис Тихонович, пенсіонер:

– Думаю, що жінки слабкі тільки на перший погляд, а насправді витримка у них така сильна, як ото в морського каната. Жінки стійкіші й витриваліші, ніж ми. Як ми, чоловіки, можемо замінити жінок у будь-якій роботі, так і вони нас. От хіба важке щось піднімати жінкам не варто. А я, коли жінки нема, можу приготувати щось і сам. Наприклад, деруни чи яєчню. Ще вмію зварити уху.

Степан, учитель:

– Може, і є слабкі жінки, не знаю, але не моя. Я допомагаю їй у всьому, а вона – мені. Нема в нас поділу на чоловічу й жіночу роботу. Думаю, що коли в людини є мета, то вона її досягне незалежно від статі. Тож нічого жінкам прикидатися слабкими.

Розпитували Людмила МОШНЯГА
і Світлана ПІКУЛА (фото)

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.