Це моє місто…

Март 08 10:35 2012

Зупинку міського транспорту на центральному ринку, бува, називають ще солодкою. Популярності їй додає кіоск і салон короваїв, тортів приватного підприємства Коровайний дім «Март». Тут постійно багато покупців, охочих заглянути в салон, щоб замовити коровай чи торт або ж просто помилуватися шедеврами кондитерського мистецтва.

Саме цей куточок немалої за площею будівлі (за радянських часів тут була лазня й хімчистка) – найпривабливіший. Мабуть, тому, що продукція має великий попит у рівнян.

…а це в ньому я

А робить ці солодкі витвори кондитерського мистецтва колектив приватного підприємця Тетяни Мартинюк. Колишня вчителька української мови знайшла себе в кондитерській справі й створила Коровайний дім «Март». На це її наштовхнуло саме життя. Після 15-річного вчителювання на Донбасі й переїзду на батьківщину чоловіка в Рівне в 90-і роки жінка залишилася без роботи, а виживати треба було. Тож закінчила курси бухгалтерів, потім менеджерів і керівників підприємств при НУВГП. З новим багажем знань Тетяна Степанівна вирішила відкрити власну справу.

Спостережлива жінка помітила великий попит у рівнян на смажені пиріжки. Купила в Харкові три фритюрниці, з цього й почала бізнес. Зайняла маленьку торгову нішу на базарі. Щодня продавала близько тисячі пиріжків. Згодом почала випі­кати булочки, кондитерські вироби. Коли ж відчула попит на короваї, вирішила взятися за їх виробництво.

– Рівненщина – один із регіонів України, де збереглися традиції випі­кання весільних короваїв, – розпові­дає Тетяна Степанівна. – Це не лише священний хліб, а й хліб, який має ритуальне значення, зроблений з великою кондитерською майстерністю. Традиційний коровай прикрашається рослинним орнаментом – квітами, листочками, калиною – зробленим із тіста. А Рівненщина славиться короваями з білковим оздобленням.

Їх і почали випікати майстрині. Взяли в колектив дизайнера. Придивлялися до кожного весільного короваю, який бачили в журналах, інтернеті, й створювали свої вироби з оригінальним і неповторним оформленням. Це була своєрідна творча кондитерська лабораторія. Щоб зацікавити рівнян новинками, вдалися до європейських технологій. Традиційний коровай почали оздоблювати не тільки білковим кремом, а й цукровою мастикою, що дуже сподобалося споживачам.

Отож нині колектив пропонує короваї і торти – справжні витвори  кулі­нарного мистецтва – традиційні українські та європейські з тістовим, білковим і мастиковим оформленням. Їхній асортимент вражає різноманіт­ністю смаків і дизайнів. У середньому щомісяця їх випікають сотню, а в пікові періоди, коли відбувається весільний бум, – буває й більше. У Коровайному домі «Март» використовують для цього лише натуральну сировину. Мають великий вибір кондитерських і хлібобулочних виробів.

Короваями Тетяни Мартинюк уже смакували в Бельгії, Німеччині, Хорватії, Словенії. Європейцям особливо подобаються вироби, оздоблені мастикою. Передають їх на замовлення до Києва. У Луцьку та Хмельницькому мають свої філіали, куди відправляють солодку продукцію для продажу, там приймають і замовлення.

Бізнес підприємця Тетяни Мартинюк уже став сімейним. Вона залучила до нього чоловіка Миколу Євгеновича, економіста за фахом, синів Євгена та Геннадія, які  реалізують продукцію, організовують філіали в інших містах.

Коровайний дім «Март» знають у Рівному. Його продукцію розкуповують споживачі. Короваї зробили Мартинюків знаменитими. А підприємець Тетяна Мартинюк, яка стала переможцем конкурсу «Жінка року» в номінації «Жінки-підприємці», каже, що нагорода ця здобута простою філософією колективу, який очолює: «Працювати на совість, працювати краще щодня».

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.